Deye 6kW 6000W 3 fázisú valós hibrid inverter 48V-os akkumulátorokhoz
Termékleírás és jellemzők
Deye 6kW valós hibrid inverter: A napelemes inverter 3 fázisú működésre képes. Hibrid inverter, így akkumulátorról és hálózati kapcsolattal is képes működni.
Főbb jellemzők:
- Hibrid inverter mely alkalmas visszatáplálásra és szigetüzemű működésre.
- 48V-os akkumulátor pakkokkal képes működni
- 3 fázisú működésre képes
- DC- és AC-csatolt működés meglévő napelemes rendszerek fejlesztéséhez
- Maximum 10 db köthető párhuzamosan. Támogatja a több akkumulátorpakk párhuzamos kötését
- Generátor csatlakoztatási lehetőség
- Folyamatos teljesítmény: 6kW
- Pillanatnyi (max) teljesítmény: 12kW
- Kommunikációs portok: CAN, RS-485, RS-232, DRM
- Kimeneti feszültség: 3x230VAC/400VAC
Részletes műszaki paraméterek a leírás alatt a csatolt dokumentumokban találhatóak.
Paraméterek
| Névleges kimeneti feszültség | 48V |
| Áramerősség 2 | 150A |
| Áramerősség | 150 |
| Beépített akkumulátortöltő | Hálozatról táplált, Napelemről táplált |
| Gyártó | Deye |
| Gyártó | Deye |
| Hálózati akkumulátortöltő töltőárama | 150 |
| Hálózati töltő áramerőssége | 150A |
| Kimenet jelalakja | Valódi szinuszhullám |
| Maximális töltőáram | 150 |
| Maximum PV áramerősség | 13.6/13 |
| Napelemes töltő áramerőssége | 150A |
| Névleges bemeneti feszültség | 48V |
| Pillanatnyi teljesítmény | 12000 W |
| Raktár | Külső raktár |
| Maximum napelem feszültség | 800V |
