Qoltec Egyfázisú elektronikus energiafogyasztás mérő | 230 V | LCD | 2P | DIN sínre szerelhető
Termékleírás és jellemzők
Az elektronikus fogyasztásmérő lehetővé teszi az áramfogyasztás szintjének figyelemmel kísérését az egyfázisú, 230V AC, 50Hz-es frekvenciával ellátott fogyasztók esetében. A készülék LED-del rendelkezik, amely jelzi az energiafogyasztást, valamint egy LCD kijelzővel, amely a fogyasztott energia értékét mutatja a 1600imp/kWh impulzusállandó alapján számított impulzusok száma alapján. A termék további előnye a nagyon egyszerű kezelhetőség és kis méret, ami biztosan megkönnyíti a készülék telepítését. A mérő 35 mm-es DIN sínre szerelhető.
A Qoltec márkájú áramfogyasztásmérő használható háztartási és ipari létesítményekben is.
Termékjellemzők:
- Egyfázisú, kétvezetékes, 2 modul,
- Egyirányú,
- Szabványos szerelés 35 mm-es DIN sínre,
- Energiafogyasztás mérése kWh-ban megjelenítve,
- LCD 5+1 kijelzővel rendelkezik a mérések figyelésére,
- Közvetlen mérés 5(60)A,
- Megfelel az IEC 62053-21 és DIN EN50022 szabványoknak,
- Könnyen telepíthető, kis méretének köszönhetően,
- Pontos mérés, 1.0 osztály,
- Alapáram 5A, maximális áram 60A,
- Megújuló energiaforrásokkal is működik
Fontos számodra a megvásárolt termék magas minősége? Megoldásaink megfelelnek az elvárásaidnak. A termékre 24 hónapos garancia vonatkozik a vásárlás dátumától számítva.
Paraméterek
| Gyártó | Qoltec |
| Raktár | Központi raktár |
| Gyártó | Qoltec |
| Pontosság | 1.0 osztály |
| Névleges feszültség | 230 V |
| Névleges áram | 5(60)A |
| Bekapcsolási áram | 0.4%Ib |
| Szigetelési kapacitás | AC feszültség 4kV egy percig, 1.2/50us hullámforma impulzusfeszültség 6kV. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Pólusok száma | 2P |
| Kijelző | LCD 5+1 |
| IP besorolás | IP44 |
| Szerelési mód | DIN TH35 |
| Méretek (Mé/D x Sz x M) | 66 x 35 x 83 mm |
| Csomag mélysége / hossza [mm] | 40 |
| Csomag szélessége [mm] | 92 |
| Csomag magassága [mm] | 72 |
| Nettó súly [kg] | 0.109 |
| Bruttó súly [kg] | 0.122 |
| Tanúsítvány | CE |
