Volt Polska AVR 5000 feszültség stabilizátor 5000VA
Termékleírás és jellemzők
Volt Polska AVR 5000 feszültség stabilizátor 5000VA
Az AVR 5000VA hálózati feszültségstabilizátor 2 készülék tulajdonságait egyesíti: egy feszültségszabályozó és egy túlfeszültség-védő.
Fő funkciója a stabilizátor bemenetén szolgáltatott feszültség automatikus szabályozása. A készülék javítja a többek között a helyi hálózatból vagy generátorból táplált feszültség paramétereit. Emellett elnyomja a más készülékek által a hálózatba bevitt zavarokat.
Milyen berendezésekkel használható az AVR 5000VA?
- Számítógépek, szerverek, routerek, modemek, hálózati alkatrészek.
- Audio/video berendezések, pl. hangerősítők és keverők, hangszórók, zenei berendezések, TV-készülékek, sztereók, CD-DVD-lejátszók, vevőkészülékek stb.
Paraméterek
| Befoglaló méret | 182x297x203mm |
| Bemeneti feszültség | 150-270 VAC |
| Fázisok száma | 1 |
| Késési idő | 180 mp/6 mp |
| Kimeneti feszültség | 230V AC |
| Kimeneti pontosság | 8% |
| Raktár | Külső raktár |
| Tömeg | 7800 g |
| Kimeneti teljesítmény (VA) | 5000VA |
