Volt Polska AVR 500 feszültség stabilizátor 500VA
Termékleírás és jellemzők
Volt Polska AVR 500 feszültség stabilizátor
Az AVR 500 hálózati feszültségstabilizátor 2 készülék tulajdonságait egyesíti: egy feszültségszabályozó és egy túlfeszültség-védő.
Fő funkciója a stabilizátor bemenetén szolgáltatott feszültség automatikus szabályozása. A készülék javítja a többek között a helyi hálózatból vagy generátorból táplált feszültség paramétereit. Emellett elnyomja a más készülékek által a hálózatba bevitt zavarokat.
Milyen berendezésekkel használható az AVR 500?
- Számítógépek, szerverek, routerek, modemek, hálózati alkatrészek.
- Audio/video berendezések, pl. hangerősítők és keverők, hangszórók, zenei berendezések, TV-készülékek, sztereók, CD-DVD-lejátszók, vevőkészülékek stb.
Paraméterek
| Befoglaló méret | 195x117x124 mm |
| Bemeneti feszültség | 150-270 VAC |
| Fázisok száma | 1 |
| Késési idő | 180 mp/6 mp |
| Kimeneti feszültség | 230V AC |
| Kimeneti pontosság | 8% |
| Raktár | Központi raktár |
| Tömeg | 1900 g |
| Kimeneti teljesítmény (VA) | 500VA |
