Volt Polska AVR 10000VA 8% SLIM Hálózati feszültségstabilizátor
Termékleírás és jellemzők
Az AVR 10000VA 8% SLIM hálózati feszültségstabilizátor 2 eszköz jellemzőit egyesíti: egy feszültségszabályozót és egy túlfeszültség-védőt.
A legfontosabb jellemzők:
- Stabilizálja a stabilizátor bemenetén betáplált feszültséget
- Automatikusan a túl magasat csökkenti és a túl alacsony hálózati feszültséget a megfelelő szintre emeli
- Megvédi a csatlakoztatott eszközöket a sérülésektől. Ha a feszültség növekszik és túllép egy biztonságos értéket, a stabilizátor automatikusan leválasztja a készüléket a hálózatról, megvédve a károsodástól
- Áramfejlesztőkkel működik
- Elnyomja az elektromos hálózatba más eszközök által bevitt interferenciát
- Modern dizájnjával és kompakt felépítésével tűnik ki. Ennek köszönhetően kis és nagy terekben is széles körben használható lesz
Milyen eszközökkel működik az AVR 10000VA 8% SLIM?
Számítógép-készletek, szerverek, útválasztók, modemek, hálózati komponensek
Szórakoztató elektronikai berendezések, pl. audio erősítők és keverők, hangszórók, zenei berendezések, televíziók, sztereó rendszerek, CD-DVD lejátszók, vevők stb.
Műszaki adatok
Teljesítmény: 10000VA
Bemeneti feszültség tartomány: 140-260VAC
Bemeneti frekvencia: 50Hz
Kimeneti feszültség: 230V
Kimeneti pontosság: 8%
Késleltetési idő: 180s/6s
Védelem: Túlterhelés, alacsony feszültség, túlfeszültség, hőmérséklet, rövidzárlat
Méretek: 452x247x103mm
Súly: 13kg±3%
Paraméterek
| Befoglaló méret | 452x247x103mm |
| Bemeneti feszültség | 140-260 VAC |
| Fázisok száma | 1 |
| Késési idő | 180 mp/6 mp |
| Kimeneti feszültség | 230V AC |
| Kimeneti pontosság | 8% |
| Raktár | Külső raktár |
| Tömeg | 13200 g |
| Kimeneti teljesítmény (VA) | 10000VA |
