Victron Energy Sun 24V 250VA/200W inverter beépített akkumulátortöltővel IEC
Paraméterek
| Névleges kimeneti feszültség | 24V |
| Beépített akkumulátortöltő | Nincs |
| Gyártó | Victron Energy |
| Részletes adatlap | https://www.victronenergy.com/upload/documents/Datasheet-Sun-Inverter-EN.pdf |
| Hálózati akkumulátortöltő töltőárama | Nincs |
| Kimenet jelalakja | Tiszta szinuszhullám |
| Látszólagos kimeneti teljesítmény (VA) | 250VA |
| Napelemes töltésvezérlő töltőárama | Nincs |
| Névleges bemeneti feszültség | 24V |
| Pillanatnyi teljesítmény | 400 W |
| Raktár | Külső raktár |
| Termék család | SUN |
Vélemények
Ismered, használtad? Írd meg véleményed!
Hasonló termékek
Victron Energy Phoenix VE.Direct 48V 250VA/200W inverter
Külső raktáron
-5.200 Ft
Victron Energy Phoenix VE.Direct 24V 250VA/200W inverter
Külső raktáron
-5.200 Ft
Victron Energy Phoenix VE.Direct 12V 250VA/200W inverter
Külső raktáron
-9.000 Ft
Victron Energy Sun 12V 250VA/200W inverter beépített akkumulátortöltővel IEC
Külső raktáron
-5.800 Ft
Victron Energy Phoenix VE.Direct 12V 375VA/300W inverter
Külső raktáron
-6.200 Ft
