Victron Energy Napelem 365W-72 cellás Mono 1980x880x35mm 4c sorozat
Termékleírás és jellemzők
A termék képe csak illusztráció. A kiszállított termék a címben és leírásban megadott termék lesz.
- Az alacsony feszültség-hőmérséklet együttható javítja a teljesítményt magas hőmérsékleten.
- Kiváló alacsony fényviszonyok melletti teljesítmény és magas érzékenység az egész napfény spektrumában.
- 25 éves korlátozott garancia a teljesítményre és a működésre.
- 5 éves korlátozott garancia az anyagokra és a kivitelezésre.
- Zárt, vízálló többfunkciós csatlakozódoboz magas szintű biztonságot nyújt.
- Nagy teljesítményű bypass diódák minimalizálják az árnyékolás okozta teljesítményveszteséget.
- Fejlett EVA (etilén-vinil-acetát) kapszulázási rendszer háromrétegű hátlappal, amely megfelel a legszigorúbb biztonsági követelményeknek a magas feszültségű működéshez.
- Tartós eloxált alumínium keret lehetővé teszi a könnyű tetőre szerelést széles körű szabványos rögzítőrendszerek használatával.
- Kiváló minőségű edzett, magas áteresztőképességű üveg növeli a merevséget és javítja az ütésállóságot.
- Előre kábelezett gyorscsatlakozó rendszer PV-ST01 csatlakozókkal a gyors és megbízható telepítés érdekében.
Paraméterek
| Befoglaló méret | 1980x880x35mm |
| Garancia | Garancia az elektromos teljesítményre: 10 év 90% + 25 év a teljesítmény 80%-ára |
| Gyártó | Victron Energy |
| Részletes adatlap | https://www.victronenergy.com/upload/documents/Datasheet-BlueSolar-Monocrystalline-Panels-latest-models-EN-.pdf |
| Munkaponti áram | 8,83A |
| Munkaponti feszültség | 41,4V |
| Raktár | Külső raktár |
| Üresjárati feszültség | 48,4V |
| Zárlati áram | 9,3A |
Vélemények
Ismered, használtad? Írd meg véleményed!
Hasonló termékek
Victron Energy 12V 190W Monokristályos Napelem 190W-39 cellás Mono 1485x668x30mm
Raktáron
-4.900 Ft
Victron Energy 12V 95W Monokristályos Napelem 95W-30 cella Mono 770x668×30mm
Külső raktáron
-4.300 Ft
