Victron Energy Napelem 20W-36 cellás Mono 275x450x25mm sorozat 4c
Termékleírás és jellemzők
A termék képe csak illusztrációs célokat szolgál. A kiszállított termék a címben és a leírásban megadott termék lesz.
- Az alacsony feszültség-hőmérséklet együttható javítja a teljesítményt magas hőmérsékleten.
- Kiváló alacsony fényviszonyok melletti teljesítmény és magas érzékenység az egész napfényspektrumban.
- 25 éves korlátozott garancia a teljesítményre és a működésre.
- 5 éves korlátozott garancia az anyagokra és a kivitelezésre.
- Zárt, vízálló, multifunkcionális csatlakozódoboz magas szintű biztonságot nyújt.
- Nagy teljesítményű bypass diódák minimalizálják az árnyékolás okozta teljesítményveszteséget.
- Fejlett EVA (etilén-vinil-acetát) kapszulázási rendszer háromrétegű hátlappal megfelel a legszigorúbb biztonsági követelményeknek a magasfeszültségű működéshez.
- Tartós eloxált alumínium keret lehetővé teszi a könnyű tetőre szerelést számos szabványos rögzítőrendszer használatával.
- Kiváló minőségű edzett, magas áteresztőképességű üveg növeli a merevséget és javítja az ütésállóságot.
- Előre kábelezett gyorscsatlakozó rendszer PV-ST01 csatlakozókkal a gyors és megbízható telepítés érdekében.
Paraméterek
| Befoglaló méret | 275x450x25mm |
| Garancia | Garancia az elektromos teljesítményre: 10 év 90% + 25 év a teljesítmény 80%-ára |
| Gyártó | Victron Energy |
| Részletes adatlap | https://www.victronenergy.com/upload/documents/Datasheet-BlueSolar-Monocrystalline-Panels-latest-models-EN-.pdf |
| Munkaponti áram | 0,95A |
| Munkaponti feszültség | 21,3V |
| Raktár | Külső raktár |
| Üresjárati feszültség | 24,7V |
| Zárlati áram | 1,19A |
Vélemények
Ismered, használtad? Írd meg véleményed!
Hasonló termékek
Victron Energy 12V 30W Monokristályos Napelem 30W-36 cella Mono 380x450x25mm
Külső raktáron
-1.200 Ft
Victron Energy 12V 55W Monokristályos Napelem 55W-36 cellás Mono 715x445x25mm
Raktáron
-2.300 Ft
Victron Energy 12V 95W Monokristályos Napelem 95W-30 cella Mono 770x668×30mm
Külső raktáron
-4.300 Ft
