Victron Energy MultiPlus-II 48V 4k5/55-32 4500VA inverter beépített akkumulátortöltővel
Termékleírás és jellemzők
- A MultiPlus-II, mindent tartalmaz, ami a MultiPlusban megtalálható, ráadásként kiegészíthető egy külső áramérzékelővel, amely a PowerControl és a PowerAssist funkciók használatához szükséges
- Kettő váltakozó áramú kimenettel rendelkezik, melyek közül a második csak akkor működik, ha az inverter valamelyik bemenetére van kapcsolva váltakozó áramú forrás
- PowerControl alkalmazásával:
- Hálózatból vagy generátorból felvett áram nagysága állítható, ennek köszönhetően nem lesz túlterhelve az áramforrás
- Bármilyen energiatöbblet az akkumulátor töltésre fordítódik
- PowerAssistnak köszönhetően:
- Ha nem elegendő a hálózatból felvett energia, a hiányzó energiát az akkumulátorból pótolja
- A terhelés csökkenése esetén, a többletenergiát az akkumulátor töltésére fordítja
- A magasabb teljesítmény érdekében:
- Akár 6 invertert is párhuzamosan köthetünk
- Inverterek 3 fázisú elrendezésben is párhuzamosan köthetők
- A VEConfigure funkciónak köszönhetően könnyedén és gyorsan megváltoztathatjuk eszközünk beállításait
- Lehetőség távoli elérésre, konfigurálásra interneten keresztül:
- Saját webhely, amin keresztül nyomon lehet követni az adatok változását, grafikusan meg lehet jeleníteni őket
- Hálózati hiba esetén, az inverter nagyon gyorsan átveszi az áramellátást (kevesebb, mint 20ms), a csatlakoztatott eszközök észre sem veszik, működésük zökkenőmentesen folytatódik
- Kettő váltakozó áramú kimenettel rendelkezik, melyek közül a második csak akkor működik, ha az inverter bemenetére van kapcsolva váltakozó áramú forrás
- Akár 95%-os hatásfok, melynek köszönhetően biztosított a rendszer hatékony működése
- Alacsony, akár 2W-os üresjárati teljesítményfelvétel Search üzemmódban
- Teljes körű védelem: rövidzárlat, túlterhelés, túlmelegedés és mélykisülés ellen
- Számos országban elfogadott ESS (Energy Storage System) használatra
- Tökéletesen felhasználható hajókban, járművekben vagy bárhol, ahol nem, vagy csak időszakosan érhető el hálózati betáplálás
Paraméterek
| Névleges kimeneti feszültség | 48V |
| Áramerősség 2 | 55A |
| Beépített akkumulátortöltő | Hálózatról táplált |
| Gyártó | Victron Energy |
| Gyártó | Victron Energy |
| Részletes adatlap | https://www.victronenergy.hu/upload/documents/Datasheet-MultiPlus-II-GX-inverter-charger-EN.pdf |
| Hálózati akkumulátortöltő töltőárama | 55A |
| Kimenet jelalakja | Tiszta szinuszhullám |
| Látszólagos kimeneti teljesítmény (VA) | 4500VA |
| Napelemes töltésvezérlő töltőárama | Nincs |
| Névleges bemeneti feszültség | 48V |
| Raktár | Külső raktár |
| Termék család | MultiPlus-II GX |
Vélemények
Ismered, használtad? Írd meg véleményed!
Hasonló termékek
Victron Energy MultiPlus Compact 24V 1600VA/1300W 40A-16A inverter beépített akkumulátortöltővel
Külső raktáron
-56.000 Ft
Victron Energy MultiPlus-II 48/4k5/55-32 230V inverter beépített akkumulátortöltővel
Külső raktáron
-39.000 Ft
Victron Energy MultiPlus 12V 1600VA/1300W inverter beépített akkumulátortöltővel
Külső raktáron
-121.000 Ft
Victron Energy MultiPlus Compact 12V 1200VA/1000W inverter beépített akkumulátortöltővel
Külső raktáron
-53.000 Ft
Victron Energy MultiPlus 24V 1600VA/1300W inverter beépített akkumulátortöltővel
Külső raktáron
-66.000 Ft
Victron Energy MultiPlus Compact 12V 1600VA/1300W inverter beépített akkumulátortöltővel
Külső raktáron
-59.900 Ft
Victron Energy MultiPlus-II GX 48V 3000VA/2400W inverter beépített akkumulátortöltővel
Külső raktáron
-36.000 Ft
Victron Energy EasyPlus Compact 12V 1600VA/1300W inverter beépített akkumulátortöltővel
Külső raktáron
-47.100 Ft
