Victron Energy MultiPlus 48V 3000VA/2400W 35A-16A inverter beépített akkumulátortöltővel
Termékleírás és jellemzők
- Kettő váltakozó áramú kimenettel rendelkezik, melyek közül a második csak akkor működik, ha az inverter valamelyik bemenetére van kapcsolva váltakozó áramú forrás
- Hálózati hiba esetén, az inverter nagyon gyorsan átveszi az áramellátást (kevesebb, mint 20ms), a csatlakoztatott eszközök észre sem veszik, működésük zökkenőmentesen folytatódik
- Szoftveresen képes detektálni, hogy ha megszűnik a hálózati ellátás, akár szigetüzemű módban is használható az eszköz
- A magasabb teljesítmény érdekében:
- Akár 6 invertert is párhuzamosan köthetünk
- Inverterek 3 fázisú elrendezésben is párhuzamosan köthetők
- PowerControl alkalmazásával:
- Hálózatból vagy generátorból felvett áram nagysága állítható, ennek köszönhetően nem lesz túlterhelve az áramforrás
- Bármilyen energiatöbblet az akkumulátor töltésre fordítódik
- PowerAssistnak köszönhetően:
- Ha nem elegendő a hálózatból felvett energia, a hiányzó energiát az akkumulátorból pótolja
- A terhelés csökkenése esetén, a többletenergiát az akkumulátor töltésére fordítja
- Rendszer személyre szabhatósága, könnyű beállítása
- A DIP kapcsolónak köszönhetően az inverter könnyen konfigurálható
- A VE.Bus szoftverek használatával egyszerűen konfigurálhatóak a párhuzamos és 3 fázisú rendszerek
- A Victron szoftvereinek segítségével valamennyi üzemi paraméter programozható és felügyelhető, akár weben keresztül is
- Valós idejű felügyeleti lehetőség gyárilag beépített eszközökkel, vagy akár telefonon, számítógépen keresztül
- Távoli elérés interneten keresztül
- Akár 95%-os hatásfok, melynek köszönhetően biztosított a rendszer hatékony működése
- Alacsony, akár 2W-os üresjárati teljesítményfelvétel Search üzemmódban
- Teljes körű védelem: rövidzárlat, túlterhelés, túlmelegedés és mélykisülés ellen
Paraméterek
| Névleges kimeneti feszültség | 48V |
| Áramerősség 2 | 35A |
| Beépített akkumulátortöltő | Hálózatról táplált |
| Gyártó | Victron Energy |
| Gyártó | Victron Energy |
| Részletes adatlap | https://www.victronenergy.hu/upload/documents/Datasheet-MultiPlus-inverter-charger--800VA-5kVA-EN-.pdf |
| Hálózati akkumulátortöltő töltőárama | 35A |
| Kimenet jelalakja | Tiszta szinuszhullám |
| Látszólagos kimeneti teljesítmény (VA) | 3000VA |
| Napelemes töltésvezérlő töltőárama | Nincs |
| Névleges bemeneti feszültség | 48V |
| Pillanatnyi teljesítmény | 6000 W |
| Raktár | Külső raktár |
| Termék család | MultiPlus |
Vélemények
Ismered, használtad? Írd meg véleményed!
Hasonló termékek
Victron Energy MultiPlus-II 48/4k5/55-32 230V inverter beépített akkumulátortöltővel
Külső raktáron
-39.000 Ft
Victron Energy MultiPlus Compact 12V 1200VA/1000W inverter beépített akkumulátortöltővel
Külső raktáron
-53.000 Ft
Victron Energy MultiPlus 24V 1600VA/1300W inverter beépített akkumulátortöltővel
Külső raktáron
-66.000 Ft
Victron Energy MultiPlus Compact 24V 1600VA/1300W 40A-16A inverter beépített akkumulátortöltővel
Külső raktáron
-56.000 Ft
Victron Energy MultiPlus-II GX 48V 3000VA/2400W inverter beépített akkumulátortöltővel
Külső raktáron
-36.000 Ft
Victron Energy MultiPlus 12V 1600VA/1300W inverter beépített akkumulátortöltővel
Külső raktáron
-121.000 Ft
Victron Energy MultiPlus Compact 12V 1600VA/1300W inverter beépített akkumulátortöltővel
Külső raktáron
-59.900 Ft
Victron Energy EasyPlus Compact 12V 1600VA/1300W inverter beépített akkumulátortöltővel
Külső raktáron
-47.100 Ft
