Victron Energy Inverter 24/1600 120V VE.Direct NEMA 5-15R
Termékleírás és jellemzők
A kép csak illusztrációs célokat szolgál; a címben és leírásban megadott inverter kerül kiszállításra.
Általános leírás
Az inverterek lehetővé teszik, hogy 230 V / 120 V AC háztartási készülékeket működtessünk 12 V, 24 V vagy 48 V DC akkumulátorokkal, amelyek lakóautókhoz, autókhoz, hajókhoz vagy más mobil alkalmazásokhoz lettek tervezve.
Teljesítmény és hatékonyság
-
Folyamatos teljesítmény 25°C-on: 1450 W
-
Folyamatos teljesítmény 40°C-on: 1300 W
-
Csúcsteljesítmény: 2100 W (15 másodpercig)
-
Maximális hatékonyság: 91%
-
Üresjárati teljesítményfelvétel: 14 W
-
Üresjárati fogyasztás ECO módban: 2 W
Elektromos jellemzők
-
Bemeneti feszültségtartomány: 18,4 – 34 V
-
Kimeneti feszültség: 230 VAC ±3% (állítható 210–230 V között)
-
Kimeneti frekvencia: 50 Hz vagy 60 Hz ±0,1%
-
Alacsony akkumulátor lekapcsolás: 18,6 V (állítható)
Fizikai jellemzők és csatlakozások
-
Súly: 8,9 kg
-
Méretek (H × Sz × M): 117 × 231 × 395 mm
-
Akkumulátor csatlakozás: Csavaros kapcsok, 25 mm²-ig alkalmas kábelekhez
-
Védettségi fokozat: IP21
Intelligens funkciók
-
VE.Direct port:
Lehetővé teszi a számítógéphez vagy okostelefonhoz való csatlakozást (Bluetooth dongle szükséges) a teljes konfigurációhoz és ellenőrzéshez. -
ECO mód:
Az inverter készenléti módba kapcsol, ha a terhelés 15 W alá csökken. -
Beépített védelem a következők ellen:
-
Rövidzárlat
-
Túlterhelés
-
Magas vagy alacsony akkumulátor feszültség
-
Túlmelegedés
-
Túlzott DC hullámosság
-
Paraméterek
| Befoglaló méret | 190x440x290mm |
| Gyártó | Victron Energy |
| Részletes adatlap | https://www.victronenergy.com/upload/documents/Datasheet-Inverter-VE.Direct-250W-1600W-230V-EN.pdf |
| Kimenet jelalakja | Tiszta szinuszhullám |
| Látszólagos kimeneti teljesítmény (VA) | 1600VA |
| Névleges bemeneti feszültség | 24V |
| Pillanatnyi teljesítmény | 1600 W |
| Raktár | Külső raktár |
| Termék család | Phoenix VE.Direct |
