Victron Energy EasyPlus Compact 12V 1600VA/1300W inverter beépített akkumulátortöltővel
Termékleírás és jellemzők
Az EasyPlus egy nagy teljesítményű szinuszos invertert, egy automata akkumulátor-töltőt, valamint egy gyors szünetmentes átkapcsolót és váltakozóáramú elosztót tartalmazó multifunkciós energiaellátó rendszer egyetlen kis tömegű kompakt házban. A rendszert azok számára terveztük, akik egy átfogó energiaellátó rendszer előnyeit akarják élvezni anélkül, hogy különálló elemek beszerelésére és összetett műszaki problémák megoldására fordítanák idejüket. Modellek: 1600VA
Korábbi cikkszám: CEP121620000
Paraméterek
| Névleges kimeneti feszültség | 12V |
| Áramerősség 2 | 70A |
| Beépített akkumulátortöltő | Hálózatról táplált |
| Gyártó | Victron Energy |
| Gyártó | Victron Energy |
| Részletes adatlap | https://www.victronenergy.com/upload/documents/Brochure-EasyPlus-EN.pdf |
| Hálózati akkumulátortöltő töltőárama | 70A |
| Kimenet jelalakja | Tiszta szinuszhullám |
| Látszólagos kimeneti teljesítmény (VA) | 1600VA |
| Napelemes töltésvezérlő töltőárama | Nincs |
| Névleges bemeneti feszültség | 12V |
| Pillanatnyi teljesítmény | 3000 W |
| Raktár | Külső raktár |
| Termék család | EasyPlus Compact |
