Victron Energy 12V/110Ah AGM Deep Cycle (M8) ciklikus / szolár akkumulátor
Termékleírás és jellemzők
VRLA AGM: tervezett élettartam 7-10 év VRLA GEL: tervezett élettartam 12 év VRLA GEL 2 Voltos cellák: tervezett élettartam 20 év Az AGM (gondozásmentes - felitatott elektrolitos) akkumulátorok rendkívül alacsony kis ellenállással rendelkeznek, amely különösen alkalmassá teszi őket olyan alkalmazásokhoz, ahol a kisütés nagy áramerősséggel történik, mint például inverterek, orrsugárkormányok valamint csörlők. A GEL (zselés) akkumulátorok nyújtják a legjobb mélykisütés-tűrést és a leghosszabb teljes élettartamot. A nagytisztaságú anyagok használata és az ólom-kalcium rácsok biztosítják, hogy mind a felitatott, mind a zselés akkumulátorok rendkívül alacsony önkisüléssel rendelkeznek, tehát hosszú töltés nélküli időszakok alatt sem merülnek le. Mindkét termékcsalád M8 furattal ellátott lapos réz kapcsai a lehető legkisebb átmeneti ellenállás mellett feleslegessé teszik saruk használatát. Ellenálló ABS burkolatú akkumulátorok teljesítik a CE és UL szabványokat, és a Victron világszerte 2 éves garanciát nyújt rájuk.
Paraméterek
| Befoglaló méret | 330mm x 171mm x 323mm |
| Feszültség | 12V |
| Gyártó | Victron Energy |
| Részletes adatlap | https://www.victronenergy.hu/upload/documents/Datasheet-GEL-and-AGM-Batteries-EN.pdf |
| Hosszúság | 330mm |
| Kapacitás | 110 Ah |
| Raktár | Külső raktár |
| Szélesség | 171mm |
| Tervezett élettartam | 7-10 év |
| Magasság | 323mm |

