Victron Energy 12V 20W monokristályos napelem
Termékleírás és jellemzők
• Kis feszültség-hőmérséklet együttható javítja a nagy hőmérsékleten történő működést. • Kivételes kis fényerejű működés és nagy fényérzékenység a teljes napfény-spektrumban. • 25 éves korlátozott garancia a teljesítmény-leadásra és a teljesítmény-jellemzőkre. • 5 éves korlátozott garancia az anyagra és a megmunkálásra. • A tömített, vízálló, multifunkciós bekötődoboz nagy fokú biztonságot nyújt. • Nagy teljesítményű bypass diódák minimalizálják az árnyék okozta teljesítmény-csökkenést. • Továbbfejlesztett EVA (etilén-vinil-acetát) tokozás három rétegű hátfallal teljesíti a nagyfeszültségű üzemeltetés legszigorúbb biztonsági előírásait is. • A masszív, eloxált alumínium váz biztosítja a modulok tetőre való felszerelhetőségét számos szabványos rögzítő rendszerrel. • Legmagasabb minőségű, nagy fényáteresztő-képességű temperált üveg biztosítja a nagyobb merevséget és ütésállóságot. • Gyárilag huzalozott gyorscsatlakozós rendszer PV-ST01 csatlakozókkal.
Paraméterek
| Befoglaló méret | 440mm x 350mm x 25mm |
| Garancia | Garancia az elektromos teljesítményre: 10 év 90% + 25 év a teljesítmény 80%-ára |
| Gyártó | Victron Energy |
| Részletes adatlap | https://www.victronenergy.hu/upload/documents/Datasheet-BlueSolar-Monocrystalline-Panels-EN.pdf |
| Munkaponti áram | 1,09A |
| Munkaponti feszültség | 18,5V |
| Raktár | Külső raktár |
| Üresjárati feszültség | 22,6V |
| Zárlati áram | 1,19A |
