VHBW Dell Notebook akkumulátor helyettesíti a 9077G, H5CKD, TXD0 - 3450 mAh 15 V Li-polimer
Termékleírás és jellemzők
Specifikációk
-
Márka: vhbw
-
Anyag: Műanyag / fém
-
Súly: 215 g
-
Méretek (H × Sz × M): 25,4 × 9,8 × 0,6 cm
-
Technológia: Li-polimer
-
Kapacitás: 3450 mAh
-
Feszültség: 15 V
-
Névleges energia: 51,75 Wh
-
Cellák száma: 4
Kompatibilitási lista
Kompatibilis eszközök:
- Dell Inspiron 13 7306 2-in-1
- Dell Inspiron 14 5401
- Dell Inspiron 15 5501
- Dell Inspiron 15 5502
- Dell Inspiron 15 7506 2-in-1 P97F
- Dell Latitude 15 3510
Kompatibilis alkatrészek:
Paraméterek
| Cella gyártója | VHBW |
| Cella technológia | Li-Polymer |
| Feszültség | 15V |
| Gyártó | VHBW |
| Kapacitás | 3450 mAh |
| Raktár | Külső raktár |
| Tömeg | 215 g |
| Túltöltés elleni védelem? | Igen |
| Wattóra kapacitás | 52 Wh |
