Qoltec LED meghajtó IP67 20W | 12V | 1.6A | Vízálló | Fehér
Termékleírás és jellemzők
Kivételes energiahatékonyság
A tápegységünk 79%-os hatékonysággal alakítja át az energiát, a legújabb LED technológiát használva, hogy magas energia megtakarítást érj el, ami jelentősen csökkenti az áramfogyasztást. Ennek eredményeként alacsonyabb lesz az áramszámlád, miközben hozzájárulsz a környezetvédelemhez is.
Beltéri és kültéri telepítésre egyaránt alkalmas
Ha megbízható LED tápegységet keresel, ami a legkeményebb körülményeket is kibírja, akkor egy IP67-es minősítésű vízálló tápegység a tökéletes választás. Ez lehetővé teszi, hogy biztonságosan telepítsd kültéren, például kertben, teraszon, vagy nedves helyeken, mint a fürdőszoba vagy a medence mellett. Ideális ipari környezetben is, ahol gyakori a magas páratartalom vagy a por. Ezzel a tápegységgel biztos lehetsz benne, hogy a világításod megbízhatóan működik, bármilyen körülmények között.
Optimális teljesítmény, maximális hatékonyság - Stabil és biztonságos
A 20W maximális teljesítménnyel a tápegység stabil és biztonságos áramellátást biztosít, megvédve a LED szalagjaidat a túlterheléstől. Továbbá, a beépített túlterhelés, túlfeszültség és rövidzárlat védelem garantálja a hosszú távú és biztonságos működést.
Termék 24 hónapos garanciával
Minőségi terméket keresel? Megoldásaink megfelelnek az elvárásaidnak. Minden általunk kínált tápegység 24 hónapos garanciával rendelkezik a vásárlás dátumától számítva.
Paraméterek
| Áramerősség | 1.6 A |
| Áramerősség | 1.6A |
| Gyártó | Qoltec |
| IP védettség | IP67 |
| Névleges feszültség | 12V |
| Raktár | Külső raktár |
| Töltési teljesítmény | 20 W |
| Producer | Qoltec |
| Bemeneti feszültség | 230V |
| Kimeneti feszültség | 12V |
| Feszültség beállítás | 11.6 - 12.4 V |
| Feszültség pontosság | ±3% |
| Bemeneti feszültségtartomány | 90 - 264 VAC |
| AC áram | 0.27 A / 90 V ; 0.16 A / 220 V |
| Túlterhelés | Kapacitás 105%-ánál nagyobb | helyreállítás a rendellenesség megszűnése után |
| Indítóáram | Hidegindítás:65 A / 230 VAC |
| Tartási idő | 50 ms / 230 VAC ; 10 ms / 115 VAC |
| Indítási és emelkedési idő | 1000 ms, 30 ms / 230 VAC |
| Rezgésállóság | 10 ~ 500 Hz, 5G 10 perc/ciklus, Xˎ Yˎ Z tengelyek 60 perc mindegyik |
| Lineáris beállítás | ±0.5% |
| Terhelés beállítás | ±2% |
| R&N | 150 mVp-p |
| Hatékonyság | 79% |
| IP besorolás | IP67 |
| Szín | Fehér |
| Kábelhossz | 4 x 0.22m |
| Működési hőmérséklet | -20°C ~ +60°C |
| Tárolási hőmérséklet | -40°C ~ +80°C |
| Működési páratartalom | 20 ~ 90%, kondenzáció nélkül |
| Méretek (Mé/H x Sz x M) | 23 x 140 x 31 mm |
| Csomagolás | Doboz |
| Csomag mélysége / hossza [mm] | 35 |
| Csomag szélessége [mm] | 165 |
| Csomag magassága [mm] | 50 |
| Nettó súly [kg] | 0.1700 |
| Bruttó súly [kg] | 0.1830 |
