Qoltec LED meghajtó IP20 | 150W | 12V | 12.5A
Termékleírás és jellemzők
Kivételes energiahatékonyság
A tápegységünk 80%-os hatékonysággal alakítja át az energiát, a legújabb LED technológiát használva, hogy magas energia-megtakarítást biztosítson, jelentősen csökkentve az áramfogyasztást. Ennek eredményeként alacsonyabbak lesznek a villanyszámláid, miközben hozzájárulsz a környezetvédelemhez is.
Kompakt méret és könnyű kialakítás
A tápegység kompakt mérettel és könnyű kialakítással rendelkezik, így könnyen telepíthető még szűk helyeken is. Bárhová is szereld fel, mindig megbízhatóan fog működni. Ha a 12V 150W LED kapcsolóüzemű tápegységünket választod, minőséget, megbízhatóságot és energiahatékonyságot választasz, biztosítva, hogy LED világításod évekig tökéletesen működjön.
Optimális teljesítmény, maximális hatékonyság - Stabil és biztonságos
A 150W maximális teljesítményével a tápegység stabil és biztonságos működést biztosít, megvédve LED szalagjaidat a túlterheléstől. Emellett a beépített túlterhelés, túlfeszültség és rövidzárlat elleni védelem hosszú távú és biztonságos használatot biztosít. Az IP20 védettségi besorolás megóvja a portól és nedvességtől, így ez a tápegység ideális beltéri alkalmazásokhoz.
A termék 24 hónapos garanciával rendelkezik
Kiváló minőségű termékeket keresel? Megoldásaink megfelelnek az elvárásaidnak. Minden tápegységünkre 24 hónapos garancia vonatkozik a vásárlás dátumától számítva.
Paraméterek
| Áramerősség | 12.5 A |
| Áramerősség | 12.5A |
| Gyártó | Qoltec |
| IP védettség | IP20 |
| Névleges feszültség | 12V |
| Raktár | Külső raktár |
| Töltési teljesítmény | 150 W |
| Gyártó | Qoltec |
| Bemeneti feszültség | 220 V - 240 V |
| Kimeneti feszültség | 12 V |
| Feszültség beállítás | 10.8 - 13.2 V |
| Feszültség pontosság | ±1% |
| Bemeneti feszültségtartomány | AC 110 V ± 15% / AC 220 V ± 15% kapcsolóval változtatható |
| AC áram | 2.8 A / 110 V ; 1.4 A / 220 V |
| Túlterhelés | Kapacitás 105%-ánál nagyobb | helyreállítás rendellenesség eltávolítása után |
| Indítóáram | Hidegindítás:65 A / 230 VAC |
| Tartási idő | 50 ms / 230 VAC |
| Indítási és emelkedési idő | 1000 ms, 30 ms / 230 VAC |
| Rezgésállóság | 10 ~ 500 Hz, 5G 10 perc/ciklus, Xˎ Yˎ Z tengelyek 60 perc mindegyik |
| Lineáris beállítás | ±0.5% |
| Terhelés beállítás | ±0.5% |
| Hatékonyság | 80% |
| IP besorolás | IP 20 |
| Működési hőmérséklet | -20°C ~ +60°C |
| Tárolási hőmérséklet | -40°C ~ +80°C |
| Működési páratartalom | 20 ~ 90%, kondenzáció nélkül |
| Méretek | 199 x 98 x 42 mm |
| Csomag mélysége / hossza [mm] | 105 |
| Csomag szélessége [mm] | 46 |
| Csomag magassága [mm] | 208 |
| Nettó súly [kg] | 0.4310 |
| Bruttó súly [kg] | 0.4670 |
