Qoltec DIN sínre szerelhető tápegység | 15W | 12V | 1.25A | Szürke
Termékleírás és jellemzők
Több szektorban használható
A DIN sínre szerelhető tápegységek hasznos elemei az automatizálási rendszereknek, gépvezérlésnek, világítástechnológiának és ipari elektronikának, ahol a tápegységek mérete és a korlátozott helyhez való alkalmazkodás fontos.Válaszd ki a megfelelő modellt
Nem tudod, melyik tápegységet válaszd? Egyszerű:
Fontos kiszámolni az összes eszköz energiafogyasztását, amit támogat. Az összeg segít meghatározni a minimális teljesítményt, ami biztosítja az összes komponens működését a rendszerben, amit egy adott DIN tápegység lát el. Érdemes emlékezni arra, hogy a tápegység kiválasztásakor kb. 10-15% teljesítménytartalékot biztosítsunk a hozzá csatlakoztatott berendezések biztonságos működéséhez.Gyakorlati megoldások
A DIN sínre szerelhető tápegységek a legmagasabb minőségű anyagokból készülnek, hogy megbízható áramellátást biztosítsanak bármilyen helyzetben. Ezenkívül védelmet nyújtanak a következők ellen:- túlfeszültség védelem a túl alacsony vagy túl magas bemeneti feszültség ellen,
- túlterhelés védelem az egyes áramvonalak túlterhelése ellen,
- rövidzárlat védelem a tápegység áramkörében lévő rövidzárlatok ellen,
- hővédelem a túlterhelés vagy rossz légáramlás ellen.
BIZALOM, AMIRE A GARANCIA MEGERŐSÍT
Fontos számodra a megvásárolt termék magas minősége? Javaslataink megfelelnek az elvárásaidnak. Minden általunk kínált DIN tápegységre 24 hónapos garancia vonatkozik, amely a vásárlás dátumától érvényes.
Paraméterek
| Áramerősség | 1.25 A |
| Áramerősség | 1.25A |
| Gyártó | Qoltec |
| Névleges feszültség | 12V |
| Raktár | Külső raktár |
| Töltési teljesítmény | 15 W |
| Producer | Qoltec |
| Bemeneti feszültség | 220 - 240 V |
| Bemeneti feszültség állítási tartomány | 11-13 V dc |
| Kimeneti feszültség | 12 V |
| Frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Hatékonyság | 80% |
| IP besorolás | IP 20 |
| Működési hőmérséklet | -20°C ~ +50℃ |
| Szín | Szürke |
| Méretek (Mé/D x Sz x Ma) | 58 x 18 x 93 mm |
| Csomag mélysége / hossza [mm] | 100 |
| Csomag szélessége [mm] | 26 |
| Csomag magassága [mm] | 68 |
| Nettó súly [kg] | 0.0700 |
| Bruttó súly [kg] | 0.0830 |
| Tanúsítványok | CE |
Vélemények
Ismered, használtad? Írd meg véleményed!
Hasonló termékek
Qoltec DIN sínre szerelhető tápegység | 20W | 12V | 1.67A | Fehér | Vékony
Raktáron
-324 Ft
