Perfektium akkumulátor/akku LiFePO4 PF 100Ah 12.8V 1280Wh Lítium-vasfoszfát Intelligens BMS, Bluetooth-szal és fűtőberendezéssel
Termékleírás és jellemzők
- UL szabvány
- 6 év garancia
- Megszünteti az ólom-sav akkumulátor közvetlen használatát
- Könnyebb súly és könnyebb kezelés
- A lítium-vas-foszfát stabilabb
- Maximális élettartam több mint 4000 ciklus
- Tartós moduláris kialakítás
- Csavarnyílás, tökéletesen kidolgozott belső szerkezeti kialakítás
- Szabadalmaztatott technológia az elektromos fűtőfóliára
ELEKTROMOS FŰTŐFILM Szabadalmaztatott technológia
- All Perfectium lítium akkumulátorok fűtőmodullal, akár -35 fokig is
- A fűtőfólia IP anyagból készült, a fűtés egyenletes
- A BMS fűtésszabályozó funkcióval rendelkezik, hogy biztosítsa, hogy maga az akkumulátor ne fagyjon el
BMS akkumulátor-kezelő rendszer
A BMS felügyeli és vezérli az akkumulátor egyes celláit, és megvédi őket a károsodástól, például a túlterheléstől és a túlfeszültségtől
Integrált Bluetooth 4.0 felügyelet
Az integrált Bluetooth 4.0 felügyeletnek köszönhetően okostelefonján vagy táblagépén mindig áttekintheti az akkumulátor összes fontos adatát. Az alkalmazás valós időben mutatja az akkumulátor állapotát.
Paraméterek
| Befoglaló méret | 355x175x188mm |
| Feszültség | 12.8V |
| Feszültség | 12V |
| Gyártó | Perfektium |
| Hosszúság | 355mm |
| Kapacitás | 100 Ah |
| Raktár | Külső raktár |
| Szélesség | 175mm |
| Termék kód | PF-Underseat-128V-100Ah-Heating |
| Tömeg | 11000 g |
| Magasság | 188mm |
