PATONA RC Akkumulátor 8,4V 4200mAh Tamiya Ni-MH RC járművekhez Tamiya csatlakozóval
Termékleírás és jellemzők
PATONA RC Akkumulátor 8,4V 4200mAh Tamiya Ni-MH RC járművekhez
Műszaki adatok:
- Feszültség: 8,4V
- Kapacitás: 4200mAh
- Cellatípus: Ni-MH
- Méretek: 160x44x20mm
- Súly: 466g
- Csatlakozó rendszer: Tamiya
- Folyamatos kisütési sebesség: 10C
- Folyamatos kisütési áram: 42A
Ez a PATONA RC akkumulátor ideális választás modellezők számára, legyen szó autóról, helikopterről, quadrocoptről, drónról vagy modellezett csónakról. Az akkumulátor Tamiya csatlakozóval rendelkezik, és kiválóan alkalmas a Tamiya RC járművekhez, biztosítva a megbízható és tartós működést.
Paraméterek
| Befoglaló méret | 162 x 48 x 24 mm |
| Cella technológia | Ni-MH |
| Feszültség | 8.4 |
| Kisülési sebesség | 10C |
| Max. kisülési áram | 42A |
| Raktár | Külső raktár |
| Csatlakozó típusa | Tamiya |
| Tömeg | 466 g |
| Wattóra kapacitás | 35 Wh |
