PATONA PROTECT akkumulátor Samsung Galaxy Note 10 SM-N970F EB-BN970ABU, beleértve a telepítőkészletet
Termékleírás és jellemzők
Kompatibilitási lista
Paraméterek
| Cella gyártója | Patona Protect |
| Cella technológia | Li-Polymer |
| Feszültség | 3,85 V |
| Gyártó | Patona |
| Kapacitás | 3500 mAh |
| Raktár | Külső raktár |
| Tömeg | 44 g |
| Wattóra kapacitás | 14 Wh |
Vélemények
Ismered, használtad? Írd meg véleményed!
