PATONA PROTECT akkumulátor Samsung Galaxy Note 10 Plus SM-N975F EB-BN972ABU-hoz, beleértve a telepítőkészletet
Termékleírás és jellemzők
Kompatibilitási lista
Kompatibilis eszközök:
Cserealkatrész számok:
Paraméterek
| Cella gyártója | Patona Protect |
| Cella technológia | Li-Polymer |
| Feszültség | 3,85 V |
| Gyártó | Patona |
| Kapacitás | 4400 mAh |
| Raktár | Külső raktár |
| Tömeg | 58 g |
| Wattóra kapacitás | 17 Wh |
Vélemények
Ismered, használtad? Írd meg véleményed!
