PATONA PROTECT akkumulátor Huawei Mate 10 Mate 10 Pro P20 Pro HB436486ECW-hez, beleértve a telepítőkészletet
Termékleírás és jellemzők
Kompatibilitási lista
Paraméterek
| Cella gyártója | Patona Protect |
| Cella technológia | Li-Polymer |
| Feszültség | 3,8 V |
| Gyártó | Patona |
| Kapacitás | 4000 mAh |
| Raktár | Külső raktár |
| Tömeg | 54 g |
| Wattóra kapacitás | 15 Wh |
Vélemények
Ismered, használtad? Írd meg véleményed!
