PATONA Prémium AGM ólom akkumulátor / akku 12V 22Ah 20HR - Patona
Paraméterek
| Befoglaló méret | 180 x 77 x 163 mm (L x W x H) |
| Feszültség | 12 V |
| Feszültség | 12V |
| Gyártó | Patona |
| Hosszúság | 180mm |
| Kapacitás | 22 Ah |
| Raktár | Központi raktár |
| Szélesség | 77mm |
| Tervezett élettartam | 5 év |
| Magasság | 163mm |
Vélemények
Ismered, használtad? Írd meg véleményed!

