PATONA kamera akkumulátor Fuji NP-70S Instax Mini 99-hez
Termékleírás és jellemzők
PATONA újratölthető akkumulátor Fuji NP-70S Instax Mini99-hez
Magas teljesítményű akkumulátor, új, kiváló minőségű márkás cellákkal, mint például a Panasonic, LG, Sanyo és más gyártók celláival.
100%-ban kompatibilis az eredeti Fuji akkumulátorral a testre szabott kialakításnak köszönhetően, beleértve a túltöltés és rövidzárlat védelem funkciókat.
Műszaki specifikációk:
Feszültség: 3,7 Volt
Kapacitás: 600mAh / 2,2Wh
Cellatípus: Li-Ion
Márka: PATONA
Kompatibilis készülékek:
Kompatibilis akkumulátorok:
Paraméterek
| Befoglaló méret | 41 x 34 x 52 mm |
| Cella gyártója | Patona Standard |
| Cella technológia | Li-Ion |
| Feszültség | 3.7 V |
| Gyártó | Patona |
| Kapacitás | 600 mAh |
| Raktár | Külső raktár |
| Tömeg | 12 g |
| Wattóra kapacitás | 2 Wh |
