PATONA akkumulátor Lenovo Thinkpad T570 Lenovo A475 01AV424
Termékleírás és jellemzők
PATONA akkumulátor Lenovo Thinkpad T570 Lenovo A475 01AV424
Műszaki adatok:
Feszültség: 11,4 Volt
Kapacitás: 1950mAh / 22Wh
Cellatípus: Li-Polymer
Kompatibilis készülékek:
Kompatibilis akkumulátorok:
Az akkumulátor nem kompatibilis a Lenovo T470 készülékkel
Paraméterek
| Cella gyártója | Patona Standard |
| Cella technológia | Li-Polymer |
| Feszültség | 11,4 V |
| Gyártó | Patona |
| Kapacitás | 1950 mAh |
| Raktár | Külső raktár |
| Tömeg | 120 g |
| Wattóra kapacitás | 22 Wh |
