PATONA akkumulátor Leica Q2 / Q3 / SL2 / SL2-S számára (BP-SCL6 / LC-SCL6 / 19531)
Termékleírás és jellemzők
PATONA Akkumulátor Leica Q2 / Q3 / SL2 / SL2-S (BP-SCL6 / LC-SCL6 / 19531)
A PATONA nagy teljesítményű akkumulátor prémium csere, amelyet Leica fényképezőgépekhez terveztek. Magas minőségű, vezető gyártóktól származó márkás cellákat használ, mint például a Panasonic, LG és Sanyo, biztosítva a megbízható teljesítményt, hosszú élettartamot és egyenletes energiaellátást.
Precíz, egyedi illeszkedésének köszönhetően az akkumulátor 100%-ban kompatibilis az eredeti Leica BP-SCL6 rendszerrel, teljes funkcionalitást és biztonságos működést biztosítva.
Főbb jellemzők
-
Nagy teljesítményű csereakkumulátor Leica fényképezőgépekhez
-
Prémium márkás cellák a maximális megbízhatóság és tartósság érdekében
-
100%-ban kompatibilis az eredeti Leica akkumulátor rendszerrel
-
Integrált védelem a következők ellen:
-
Túltöltés
-
Rövidzárlat
-
Túlmelegedés
-
Túlfeszültség
-
-
Stabil és tartós energiaellátás professzionális használatra
Műszaki adatok
-
Feszültség: 7.2 V
-
Kapacitás: 2600 mAh / 18.7 Wh
-
Cellatípus: Li-Ion
-
Márka: PATONA
Paraméterek
| Cella gyártója | Patona Standard |
| Cella technológia | Li-Ion |
| Feszültség | 7.2 V |
| Gyártó | Patona |
| Kapacitás | 2600 mAh |
| Raktár | Külső raktár |
| Tömeg | 88 g |
| Wattóra kapacitás | 19 Wh |
