PATONA akkumulátor Insta 360 One X5 CINSBAHA-hoz
Termékleírás és jellemzők
PATONA akkumulátor Insta 360 One X5 CINSBAHA-hoz
Nagy teljesítményű akkumulátor új, kiváló minőségű márkás cellákkal (Panasonic, LG, Sanyo).
100%-ban kompatibilis az eredeti Insta akkumulátorral a testreszabott kialakításnak köszönhetően, beleértve a túltöltés és rövidzárlat elleni védelmet.
Műszaki adatok:
- Feszültség: 3,89 V
- Kapacitás: 2550 mAh / 9,9 Wh
- Cellatípus: Li-Ion
- Márka: PATONA
Kompatibilitási lista
Paraméterek
| Befoglaló méret | 67,5x4,02x15,4mm |
| Cella gyártója | Patona Standard |
| Cella technológia | Li-Ion |
| Feszültség | 3,89 V |
| Gyártó | Patona |
| Kapacitás | 2550 mAh |
| Raktár | Külső raktár |
| Tömeg | 50 g |
| Wattóra kapacitás | 10 Wh |
