PATONA akkumulátor f. Lenovo Thinkpad T460s T470s 01AV405 01AV406 01AV408 SB10J79003 SB10J79005
Termékleírás és jellemzők
PATONA akkumulátor f. Lenovo Thinkpad T460s T470s 01AV405 01AV406 01AV408 SB10J79003 SB10J79005
Műszaki adatok:
Kapacitás: 2000mAh / 22,8Wh
Feszültség: 11,4 Volt
Cellatípus: Li-Polymer
Márka: PATONA
Kompatibilis készülékek:
- Lenovo Thinkpad T460s
- T470s 20JS0023US
- T470s 20JS0024US
- T470s 20JS0025US
- T470s 20JS0026
- T470s 20JS0027
- T470s 20JS0028
- T470s 20JS0029
- T470s 20JS002A
- T470s 20JS002B
- T470s 20JS002C
- T470s 20JS002D
- T470s 20JT000Y
- T470s 20JT0010
- T470s(20HF0000GE)
- T470s(20HF0001GE)
- T470s(20HF0016GE)
- T470s(20HF0047GE)
- T470s(20HF004UGE)
- T470s-20HGS00V00
Kompatibilis akkumulátorok:
Paraméterek
| Cella gyártója | Patona Standard |
| Cella technológia | Li-Polymer |
| Feszültség | 11,4 V |
| Gyártó | Patona |
| Kapacitás | 2000 mAh |
| Raktár | Külső raktár |
| Tömeg | 107 g |
| Wattóra kapacitás | 23 Wh |
