PATONA akkumulátor f. HP Stream 11 és Stream 13 notebook sorozat 787089-541 787521-005 HSTNN-UB6M ME03XL
Termékleírás és jellemzők
PATONA akkumulátor f. HP Stream 11 és Stream 13 notebook sorozat 787089-541 787521-005 HSTNN-UB6M ME03XL
Műszaki adatok:
Kapacitás: 2300mAh / 26Wh
Feszültség: 11,4 Volt
Cellatípus: Li-Polymer
Márka: PATONA
Kompatibilis készülékek:
Kompatibilis akkumulátorok:
Paraméterek
| Cella gyártója | Patona Standard |
| Cella technológia | Li-Polymer |
| Feszültség | 11,4 V |
| Gyártó | Patona |
| Kapacitás | 2300 mAh |
| Raktár | Külső raktár |
| Tömeg | 136 g |
| Wattóra kapacitás | 26 Wh |
