PATONA akkumulátor f. HP HS03 HS04 HSTNN-LB6U 240 245 246 250 255 256 G4 sorozat
Termékleírás és jellemzők
PATONA akkumulátor f. HP HS03 HS04 HSTNN-LB6U 240 245 246 250 255 256 G4 sorozat
Műszaki adatok:
Kapacitás: 2200mAh / 24Wh
Feszültség: 10,8 Volt
Cellatípus: Li-Polymer
Márka: PATONA
Kompatibilis készülékek:
- HP 240 G4 Series
- 245 G4 Series
- 246 G4 Series 250 G4 Series
- 255 G4 Series
- 256 G4 Series Notebook 14 Series
- Notebook 14g Series
- Notebook 15 Series
- Notebook 15g Series
Kompatibilis akkumulátorok:
Paraméterek
| Cella gyártója | Patona Standard |
| Cella technológia | Li-Polymer |
| Feszültség | 10,8 V |
| Gyártó | Patona |
| Kapacitás | 2200 mAh |
| Raktár | Külső raktár |
| Tömeg | 175 g |
| Wattóra kapacitás | 24 Wh |
