PATONA akkumulátor Acer One Z1402 Z1402-C6UV NC4782-3600 18650-00-01-3S1P-0
Termékleírás és jellemzők
PATONA akkumulátor f. Acer One Z1402 Z1402-C6UV NC4782-3600 18650-00-01-3S1P-0
Műszaki adatok:
Feszültség: 10,8 Volt
Kapacitás: 2200 mAh / 24 Wh
Cellatípus: Li-Ion
Kompatibilis készülékek:
- ACER Aspire One 14 Z1401
- Aspire One 14 Z1401-C810
- Aspire One 14 Z1402
- One 14 - Z1401 C9UE
- One 14 Z1401-C2XW
- One Z1402-C6UV One Z1402-C6YW
- Z1-401-C9JN
- Z1402
- Z1402-394D
Kompatibilis akkumulátorok:
Paraméterek
| Cella gyártója | Patona Standard |
| Cella technológia | Li-Ion |
| Feszültség | 10,8 V |
| Gyártó | Patona |
| Kapacitás | 2200 mAh |
| Raktár | Külső raktár |
| Tömeg | 141 g |
| Wattóra kapacitás | 24 Wh |
Vélemények
Ismered, használtad? Írd meg véleményed!
Hasonló termékek
Patona Akkumulátor Acer Gateway AS09C31 AS09C71 AS09C75 BT.00605.022 GRAPE32
Külső raktáron
-1.300 Ft
