MPLPower AGM zselés akkumulátor VRLA 12V/2.2Ah (178/34/66mm)
Termékleírás és jellemzők
MW Sorozatú AGM Akkumulátor
Ez az AGM akkumulátor megbízható teljesítményt biztosít széleskörű alkalmazásokban, és karbantartásmentes, így ideális választás az olyan rendszerek számára, ahol a folyamatos működés és a minimális karbantartás elvárás.
Jellemzők:
- Technológia: VRLA (AGM) – karbantartásmentes
- Típus: Száraz típus, nincs szükség elektrolit utántöltésre
- Alkalmazások: Riasztórendszerek, vész- és puffer tápegységek
- Alkalmazás célja: Puffermunkára szánva
Műszaki adatok:
- Méret: 178x34x66mm
Paraméterek
| Befoglaló méret | 178 x 34 x 66mm |
| Feszültség | 12V |
| Feszültség | 12V |
| Gyártó | MPLPower |
| Hosszúság | 178mm |
| Kapacitás | 2.2 Ah |
| Termékcsalád | MW |
| Raktár | Központi raktár |
| Szélesség | 34mm |
| Terminál | Fast-on 187 (T1) |
| Tömeg | 1050 g |
| Tervezett élettartam | 6-9 év |
| Magasság | 66mm |
Vélemények
Ismered, használtad? Írd meg véleményed!

