MPLPower AGM akkumulátor VRLA MWP 12V 34Ah (197/131/170mm) Hosszú Élettartam, M5
Termékleírás és jellemzők
MPL Power MWP 12V 34Ah AGM Akkumulátor
Megbízható energia vészhelyzeti és ciklikus alkalmazásokhoz
A MW Power MWP sorozatú akkumulátorokat VRLA AGM (Szeleppel szabályozott ólomsav - Absorbent Glass Mat) technológiával gyártják. Elsősorban vészhelyzeti áramellátó rendszerekhez és olyan alkalmazásokhoz tervezték, amelyek ciklikus működést igényelnek.
Ezek az akkumulátorok megbízható energiatárolást biztosítanak, és gyakran használják:
-
Automatizálási rendszerek
-
UPS tartalék rendszerek
-
Mobil eszközök áramforrásai
-
Vészhelyzeti áramellátó telepítések
50% kisütési mélységgel az akkumulátor akár 600 töltési és kisütési ciklust is elérhet, biztosítva a megbízható hosszú távú teljesítményt.
A tervezett élettartam akár 12 év is lehet, ha optimális hőmérsékleten, 20-25 C-on működik.
Műszaki specifikáció
Névleges feszültség: 12 V
Névleges kapacitás: 34 Ah
Méretek
-
Hossz: 197 mm
-
Szélesség: 131 mm
-
Magasság: 159 mm
-
Teljes magasság: 170 mm
Súly: 10,5 kg
Kapacitás (25 C-on, 10,2 V lekapcsolási feszültséggel)
-
20 órás ráta: 34,0 Ah
-
10 órás ráta: 33,0 Ah
-
5 órás ráta: 28,9 Ah
Elektromos jellemzők
Belső ellenállás (teljesen feltöltött akkumulátor): 11 mOhm
Kapacitás hőmérséklettől függően
-
20 C: 100%
-
0 C: 85%
-
-15 C: 65%
Önlemerülés
-
3 hónap: 90% kapacitás marad
-
6 hónap: 80% kapacitás marad
-
12 hónap: 65% kapacitás marad
Kapcsok és ház
Kapocstípus: M5
Ház anyaga: ABS UL94 HB
Töltési paraméterek
Készenléti használat: 13,5 - 13,8 V
Ciklus használat: 14,4 - 15,0 V
Maximális töltőáram: 10,2 A
Maximális kisütőáram: 510 A (5 másodperc)
Üzemi hőmérséklet
Kisütés: -20 C-tól 50 C-ig
Töltés: -20 C-tól 50 C-ig
Tárolás: -20 C-tól 50 C-ig
Paraméterek
| Befoglaló méret | 197x131x170 |
| Feszültség | 12V |
| Feszültség | 12V |
| Gyártó | MPLPower |
| Hosszúság | 197mm |
| Kapacitás | 34 Ah |
| Termékcsalád | MWP |
| Raktár | Külső raktár |
| Szélesség | 131mm |
| Terminál | M5 |
| Tömeg | 10500 g |
| Tervezett élettartam | 10-12 év |
| Magasság | 270mm |

