MPLPower 24V 150Ah LiFePo4 akkumulátor beépített Bluetooth-szal a monitorozáshoz
Termékleírás és jellemzők
Jellemzők:
Hosszabb ciklusélettartam, mint az ólom-savas akkumulátoroké
• Körülbelül 40%-a egy összehasonlítható ólom-savas akkumulátor tömegének
• Alacsonyabb önkisülés az ólom-savas akkumulátorokhoz képest
• Több beépített védelem az akkumulátor védelmére (túltöltés, túlmerítés és rövidzárlat ellen)
• Magasabb átlagos oda-vissza energiahatékonyság (92%), mint az ólom-savas akkumulátoré (80%)
• Alkalmazások: fotovoltaika, lakókocsik, hajók, vészvilágítás, elektromos járművek és elektromos berendezések
• Bluetooth a monitorozáshoz:megjeleníthető a lítium akkumulátor feszültsége, áramerőssége, kapacitása, hőmérséklete és egyéb görbéi, töltési és kisütési kapcsoló vezérlése, SOC, akkumulátorfeszültség, töltési és kisütési áram, védelmi állapot, alapvető paraméterek stb.
Adatlap és leírás a bluetooth beállításához a csatolt dokumentumok között.
Paraméterek
| Befoglaló méret | 522 x 240 x 218 mm |
| Feszültség | 24V |
| Feszültség | 24V |
| Gyártó | MPLPower |
| Hosszúság | 522mm |
| Kapacitás | 150 Ah |
| Termékcsalád | MWLJ |
| Raktár | Külső raktár |
| Szélesség | 218mm |
| Terminál | M8 |
| Tömeg | 34000 g |
| Magasság | 224mm |
