Joyroom Wireless powerbank 10000mAh JR-W050 20W MagSafe + állvánnyal + USB-C kábel - fehér
Termékleírás és jellemzők
Vezeték nélküli powerbank 10000mAh Joyroom JR-W050 20W MagSafe gyűrűvel és állvánnyal + USB-C kábel - fehér
Fedezze fel a Joyroom indukciós powerbankot egy kényelmes gyűrűs állvánnyal. Ez egy okos 2 az 1-ben megoldás: csatlakoztassa a powerbankot a telefonhoz, és további támogatást és stabilitást kap. A gyűrű segítségével kényelmesen kézben tarthatod a telefont, az állványon pedig a kezed használata nélkül nézhetsz videókat és fotókat. Ez az induktív power bank vékony és kompakt. Kényelmes kapacitása 10 000 mAh. A beépített Power Delivery technológiának és az akár 20 wattos teljesítménynek köszönhetően gyorsan és hatékonyan tölti fel készülékét. A Joyroom JR-W050 indukciós power bank lehetővé teszi két eszköz egyidejű töltését is. Az oldalsó LED-es háttérvilágításból megtudhatja, hogy mennyi energia maradt a power bankban. A power bankkal együtt egy 60 W-os USB-C csatlakozós kábelt kap.
Specifikáció:
Gyártó: Joyroom
Modell: JR-W030
Fehér színű
Akkumulátor kapacitása: 10000mAh / 3,85V / 38,5Wh
Névleges kapacitás: 6000mAh / 5V / 3A
Bemeneti áram:
USB C: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
Kimeneti áram:
USB C: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A
Indukció: 5W / 7,5W / 10W / 15W
Töltési támogatás: PD 3.0, QC 3.0, AFC
Anyaga: ABS, tűzálló PC
Méretek: 105 x 60,5 x 23,5 mm
Kábel hossza: 0,3 m
Súly: 213 g
Paraméterek
| Befoglaló méret | 105 x 60.5 x 23.5 mm |
| Maximális bemenet | 5V / 3A |
| Gyorstöltés | Igen |
| Kapacitás | 10000 mAh |
| Kimenetek | 1xUSB, 1xUSB Type C, Wireless |
| Maximális kimenet | 5V / 3A |
| Raktár | Külső raktár |
| Töltési teljesítmény | 20 W |
| Tömeg | 213 g |
| USB-C csatlakozó? | Igen |
| Vezeték nélküli | Igen |
