Greencell PowerPlay 30 - fehér power bank 30 000 mAh kapacitással, 22,5W, 4 porttal
Termékleírás és jellemzők
Greencell PowerPlay 30 - fehér power bank 30 000 mAh kapacitással, 22,5W, 4 porttal
Műszaki adatok:
A Greencell PowerPlay 30 Power Bank 30 000 mAh kapacitással rendelkezik, amely lehetővé teszi eszközeid többszöri feltöltését.
Három USB-C portot és egy USB-A portot tartalmaz, lehetővé téve akár három eszköz egyidejű töltését, valamint a power bank saját töltését is passthrough módban.
Egy alacsony fogyasztású mód biztonságos töltést biztosít kis elektronikai eszközök, például fejhallgatók vagy okosórák számára.
A legfeljebb 22,5W kimenettel az eszközök gyorsan töltődnek, és a masszív burkolat biztosítja a biztonságot és a hosszú élettartamot.
Kimenet:
-
USB-C2: 5V/3A ; 9V/2A ; 12V/1.5A (Max 22,5 W)
-
USB-C3: 5V/3A ; 9V/2A ; 12V/1.5A (Max 18 W)
-
USB-A1: 5V/3A ; 9V/2A ; 12V/1.5A (Max 18 W)
-
Maximális összteljesítmény: 22,5 W
Bemenet:
-
USB-C1: 5V/3A ; 9V/2A ; 12V/1.5A (Max 18 W)
-
USB-C2: 5V/3A ; 9V/2A ; 12V/1.5A (Max 18 W)
Egyéb specifikációk:
-
Termékkód: PBGC30W
-
Gyártó: Greencell
-
Méret: 142,5 x 76,2 x 39,5 mm
-
Súly: 552,8 g
-
Kapacitás: 30 000 mAh
-
Tartozékok: 60W USB-A - USB-C kábel (29,4 cm), felhasználói kézikönyv
-
Gyors töltés támogatás: Qualcomm Quick Charge 3.0, GC Ultra Charge
-
Összes port: 4
-
Töltöttségi szint jelző: Igen
-
Alacsony fogyasztású mód: Igen
-
Automatikus ébresztés: Igen
-
Passthrough töltés: Igen
Számológép
SZERETNÉD TUDNI, HÁNYSZOR TUDOD FELTÖLTENI A TELEFONODAT EZZEL A POWER BANKKAL?
Ha nem tudod a telefonod / tableted akkumulátorának kapacitását, ellenőrizheted a www.gsmarena.com oldalon.
Az eszközöd akkumulátorának kapacitása (mAh):
Ennyiszer tudod feltölteni az eszközödet::
Paraméterek
| Befoglaló méret | 142.5x76.2x39.5mm |
| Maximális bemenet | MAX 18W |
| Gyorstöltés | Igen |
| Kapacitás | 30000 mAh |
| Kimenetek | 1 USB-A, 3 USB-C |
| Maximális kimenet | MAX 22.5W |
| Raktár | Külső raktár |
| Töltési teljesítmény | 22 W |
| Tömeg | 553 g |
| USB-C csatlakozó? | Igen |
| Vezeték nélküli | Nem |
