Green Cell UPS Szünetmentes tápegység Online RTII 3000VA LCD kijelző
Termékleírás és jellemzők
Termék kód: UPS15
Paraméterek
| Beépített akkumulátor | Igen |
| Befoglaló méret | 440 x 86.5 x 720 mm |
| Rack? | Szabadonálló |
| Raktár | Központi raktár |
| Színuszhullám fajtája | Tiszta szinuszhullám |
| Tömeg | 23 |
| Akkumulátor feszültség | 12V |
| Akku kapacitás | 9Ah |
| Akkumulátorok száma | 6 |
| Hálózati csatlakozók száma | 6 |
| Hálózati csatlakozók típusa | 6x IEC60320 C13-10A |
| UPS technológia | Online |
| Kimeneti teljesítmény (VA) | 3000VA |
| Wattóra kapacitás | 648 Wh |
Vélemények
Ismered, használtad? Írd meg véleményed!
Hasonló termékek
Green Cell UPS Szünetmentes tápegység Online RTII 1000VA LCD kijelző
Külső raktáron
-21.090 Ft
Green Cell Szünetmentes Tápegység UPS 1200VA 800W LCD Kijelzővel
Külső raktáron
-5.400 Ft

