Green Cell Tápegység / PRO 19.5V 9.23A 180W Acer Aspire V15 Nitro VN7, Acer Aspire V17 Nitro VN7
Termékleírás és jellemzők
Kompatibilis készülékek:
Termék kód: AD144P
Paraméterek
| Áramerősség | 9.23A |
| Áramerősség | 9.23 A |
| Befoglaló méret | 168x83x41mm |
| Csatlakozó mérete | 5.5-1.7mm |
| Töltő Csatlakozó mérete | 5.5mm-1.7mm |
| Gyártó | Green Cell |
| Raktár | Külső raktár |
| Termék kód | AD89P |
| Tömeg | 796 g |
Vélemények
Ismered, használtad? Írd meg véleményed!
