Green Cell PRO Töltő laptop Samsung NP300U NP530U3B-A01 NP900 19V 2.1A
Termékleírás és jellemzők
Kompatibilis készülékek:
- Samsung ATIV Book
- Samsung Chromebook Series
- Samsung Series 5
- Samsung Series 7
- Samsung XE700T1A
- Samsung PA-1400
- Samsung XE500C21
- Samsung NP900X3K
- Samsung NP940X3G
- Samsung Series 9
- Samsung 900X1A
- Samsung 900X1B
- Samsung NP900X1A
- Samsung NP900X1B
- Samsung 530U
- Samsung 530U3B
- Samsung 530U3C
- Samsung 532U
- Samsung 532U3C
- Samsung 535U
- Samsung 535U3C
- Samsung 540U
- Samsung 540U3C
- Samsung NP530U3B
- Samsung NP530U3BI
- Samsung NP530U3C
- Samsung NP532U3C
- Samsung NP535U3C
- Samsung NP540U3C
- Samsung 305U
- Samsung NP305U
- Samsung NP305U1A
- Samsung NP305U1Z
- Samsung 900X
- Samsung 900X3B
- Samsung 900X3C
- Samsung 900X3D
- Samsung 900X3E
- Samsung 900X3F
- Samsung 900X3G
- Samsung NP900X3B
- Samsung NP900X3C
- Samsung NP900X3D
- Samsung NP900X3E
- Samsung NP900X3F
- Samsung NP900X3G
- Samsung 500C
- Samsung 500C12
- Samsung 905S
- Samsung 905S3G
- Samsung 910S
- Samsung 910S3G
- Samsung 915S
- Samsung 915S3G
- Samsung NP905S
- Samsung NP905S3G
- Samsung NP910S3G
- Samsung NP915S3G
- Samsung XE500C12
- Samsung 305U1A
- Samsung 305U1Z
- Samsung 500C21
- Samsung 500C22
- Samsung 530U3BI
- Samsung 540U4E
- Samsung 550C
- Samsung 550C22
- Samsung 700T
- Samsung 700T1A
- Samsung 900X3A
- Samsung 900X4B
- Samsung 900X4C
- Samsung 900X4D
- Samsung 910S5J
- Samsung 930X
- Samsung 930X5J
- Samsung 940X
- Samsung 940X3G
- Samsung 940X5J
- Samsung NP
- Samsung NP-NS310
- Samsung NP540U4E
- Samsung NP900X3A
- Samsung NP900X3L
- Samsung NP900X4B
- Samsung NP900X4C
- Samsung NP900X4D
- Samsung NP910S5J
- Samsung NP930X5J
- Samsung NP940X5J
- Samsung NS310
- Samsung XE500C21AL
- Samsung XE500C22
- Samsung XE550C22
- Samsung AA
- Samsung AD
- Samsung ADP-40PH
- Samsung AP04214
- Samsung BA44
Termék kód: AD18APRO
Paraméterek
| Áramerősség | 2,1A |
| Áramerősség | 2.1 A |
| Befoglaló méret | 3.0-1.1mm |
| Csatlakozó mérete | 3.0-1.1mm |
| Töltő Csatlakozó mérete | 3.0mm-1.1mm |
| Feszültség | 19V |
| Gyártó | Green Cell |
| Raktár | Külső raktár |
| Termék kód | AD18APRO |
| Túlfeszültség elleni védelem? | Igen |
| Túlmelegedés elleni védelem? | Igen |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
2021. 01. 29.
-
Kövér Marcell
Igazolt vásárlás
Tökéletes
Hasonló termékek
Green Cell PRO Töltő / Hálózati töltő Samsung 60W / 19V 3.16A / 5.5mm-3.0mm
Raktáron
-389 Ft
