Green Cell PRO Töltő Asus N501J N501JW Zenbook Pro UX501 UX501J UX501JW UX501V UX501VW 19V 6.32A 120W
Termékleírás és jellemzők
Kompatibilis készülékek:
- Asus N501
- Asus N501J
- Asus N501JW
- Asus N501V
- Asus N501VW
- Asus ROG G501
- Asus ROG G501J
- Asus ROG G501JW
- Asus ROG G501V
- Asus ROG G501VW
- Asus ZenBook Pro
- Asus Zenbook Pro
- Asus A15
- Asus ADP
- LITEON A15
- LITEON ADP
- LITEON PA-1121
- Asus PA-1121
Termék kód: AD103P
Paraméterek
| Áramerősség | 6.32A |
| Áramerősség | 6.32 A |
| Befoglaló méret | 15.3 x 6.5 x 3.7 cm |
| Csatlakozó mérete | 4.5-3.0mm |
| Töltő Csatlakozó mérete | 4.5mm-3.0mm |
| Gyártó | Green Cell |
| Raktár | Külső raktár |
| Termék kód | AD103P |
| Tömeg | 558 g |
| Túlfeszültség elleni védelem? | Van |
| Túlmelegedés elleni védelem? | Igen |
Vélemények
Ismered, használtad? Írd meg véleményed!
Hasonló termékek
Green Cell PRO Töltő 19V 3.42A 65W Asus F553 F553M F553MA R540L R540S X540S X553 X553M X553MA ZenBook UX303L
Raktáron
-349 Ft
Green Cell PRO Tápegység / töltő 19.5V 11.8A 230W Asus ROG Strix G531GU-hoz
Külső raktáron
16.390 Ft
