Green Cell PRO Tápegység / töltő 19.5V 7.7A 150W HP ZBook 15 G3 G4 G5 G6 Omen 15-bs092nf
Termékleírás és jellemzők
Kompatibilis készülékek:
Hogyan válasszuk ki a megfelelő tápegységet?
Győződjön meg arról, hogy a töltő jelölt paraméterei (feszültség és áram) megegyeznek a laptop alján található Bemeneti paraméterekkel.
Ellenőrizze, hogy a dugó alakja és mérete megfelelő-e.
Válassza a megbízhatóságot
A Green Cell PRO tápegység a legmegbízhatóbb áramforrás laptopja számára. Kiváló minőségű anyagokból és elektronikus áramkörökből készült, hogy biztos legyen benne, hogy nem fog meghibásodni egy fontos pillanatban. A tápegységre 3 év garancia vonatkozik.
PRO sorozatú töltők
A professzionális sorozatú PSU-k célja, hogy hatékonyak és tartósak legyenek. A töltési paraméterek pontos szabályozását biztosító elektronikus védelem teljes skálájával látták el őket. Nemcsak gyorsan, hanem biztonságosan is feltöltik laptopját.
Páratlan tartósság
Az átgondolt kialakítás és az alkatrészek kiváló minősége javítja a töltő tartósságát. Egy kiegészítő hálózati szűrő már a töltő bemenetén szűri a feszültséget, a nagyobb radiátor pedig hatékonyabban vezeti le a hőt, így a töltő nem melegszik túl. Mindez elképesztően tartóssá teszi a PSU-t, és évekig zökkenőmentes működést biztosít.
Funkcionális és esztétikus
A Green Cell PRO töltő tökéletesen működik függetlenül attól, hogy szükség van-e plusz töltőre, pl. mert az iroda vagy a régi tönkrement. A PSU-t egy hozzáillő tápkábellel szállítjuk a maximális könnyű használat érdekében. A töltő csúcsminősége a modern és esztétikus megjelenést ötvözi
Paraméterek
| Áramerősség | 7.7A |
| Áramerősség | 7.7 A |
| Befoglaló méret | 157x72x39 mm |
| Csatlakozó mérete | 4.5-3.0mm |
| Feszültség | 19.5V |
| Gyártó | Green Cell |
| Raktár | Külső raktár |
| Termék kód | AD141P |
| Tömeg | 850 g |
| Túlfeszültség elleni védelem? | Igen |
| Túlmelegedés elleni védelem? | Igen |
