Green Cell Pro Laptop hálózati töltő Panasonic ToughBook CF-19 CF-29 CF-30 CF-31 CF-51 CF-52 CF-53 CF-74 15.6V 7.05A 110W
Termékleírás és jellemzők
Kompatibilis készülékek:
- Panasonic Toughbook CF
- Panasonic ToughBook CF
- Panasonic CF19ADNAXDY
- Panasonic CF
- Panasonic CF191HAAXF2
Termék kód: AD120P
Paraméterek
| Áramerősség | 7.05A |
| Áramerősség | 7.05 A |
| Befoglaló méret | 5.5-2.5mm |
| Csatlakozó mérete | 5.5-2.5mm |
| Töltő Csatlakozó mérete | 5.5mm-2.5mm |
| Gyártó | Green Cell |
| Raktár | Külső raktár |
| Tápkábel? | Tartozék |
| Termék kód | AD120P |
| Tömeg | 554 g |
| Túlmelegedés elleni védelem? | Igen |
Vélemények
Ismered, használtad? Írd meg véleményed!
