Green Cell Power Bank GC PowerPlay10 10000mAh USB-C 18W PD és 2x USB-A GC Ultra Charge
Termékleírás és jellemzők
0
Termék kód: PBGC02
Paraméterek
| Befoglaló méret | 140 x 72 x 14.1 mm |
| Gyorstöltés | Nem |
| Kapacitás | 10000 mAh |
| Kimenetek | 2xUSB-C |
| Maximális kimenet | USB-C1: 5-9V/2A (Max 18W); USB-C2: 5V/3A; 9V/2A |
| Raktár | Külső raktár |
| Töltési teljesítmény | 18 W |
| Tömeg | 197 g |
| USB-C csatlakozó? | Igen |
| Vezeték nélküli | Nem |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
2024. 06. 26.
-
Fehér Dominik
Igazolt vásárlás
