Green Cell Laptop akkumulátor Samsung NP-N100 NP-N102S NP-N145 NP-N150 NP-N210
Termékleírás és jellemzők
Kompatibilis készülékek:
- Samsung N143
- Samsung N145
- Samsung N148
- Samsung N150
- Samsung NP
- Samsung NP-N143
- Samsung NP-N145
- Samsung NP-N148
- Samsung NP-N150
- Samsung N210
- Samsung N218
- Samsung N220
- Samsung NP-N220
- Samsung N210 Plus
- Samsung N218 Plus
- Samsung N220 Plus
- Samsung N100
- Samsung N102
- Samsung N250
- Samsung N260
- Samsung NP-N100
- Samsung NP-N100S
- Samsung NP-N102
- Samsung NP-N102S
- Samsung NP-N250
- Samsung NP-N260
- Samsung NT
- Samsung NT-N100P1
- Samsung NT-N150
- Samsung N100 Plus
- Samsung N102 Plus
- Samsung N143 Plus
- Samsung N145 Plus
- Samsung N148 Plus
- Samsung N150 Plus
- Samsung N250 Plus
- Samsung N260 Plus
Kompatibilis akkumulátorok:
- AA-PB2VC3B
- AA-PB2VC3W
- AA-PB2VC6B
- AA-PB2VC6W
- AA-PB2VC6W/B
- AA-PL2VC6B
- AA-PL2VC6B/E
- AA-PL2VC6W
- AA-PL2VC6W/E
Termék kód: SA06
Paraméterek
| Befoglaló méret | 217x51x34mm |
| Cella gyártója | Green Cell |
| Cella technológia | Li-Ion |
| Cellák száma | 6 |
| Feszültség | 10.8V (11.1V) |
| Gyártó | Green Cell |
| Kapacitás | 4400 mAh |
| Raktár | Külső raktár |
| Termék kód | SA06 |
| Tömeg | 300 g |
| Túltöltés elleni védelem? | Igen |
| Wattóra kapacitás | 49 Wh |
Vélemények
Ismered, használtad? Írd meg véleményed!
Hasonló termékek
Green Cell Samsung 530U4B AA-PBYN8AB 7.4V 6 cell laptop akkumulátor
Már csak 1 db raktáron
-7.956 Ft
