Green Cell elektromos kerékpár akkumulátor 36V 13Ah 468Wh E-Bike Pedelec Down Tube töltővel
Termékleírás és jellemzők
Termék kód: EBIKE71STD |
Paraméterek
| Befoglaló méret | 36.7 x 9 x 9 cm |
| Cella technológia | Li-Ion |
| Feszültség | 36V |
| Kapacitás | 13 Ah |
| Raktár | Külső raktár |
| Tartozék | Akkumulátor |
| Termék kód | EBIKE71STD |
| Tömeg | 3240 g |
Vélemények
Ismered, használtad? Írd meg véleményed!
Hasonló termékek
Green Cell Elektromos kerékpár akkumulátor Silverfish 36V 14.5Ah 522Wh E-Bike Pedelec
Már csak 3 db raktáron
-4.790 Ft
Green Cell Elektromos kerékpár akkumulátor 36V 13Ah Down Tube E-Bike Pedelec
Raktáron
-1.000 Ft
Green Cell PowerMove Elektromos kerékpár akkumulátor 36V 14.5Ah 522Wh E-Bike Down Tube
Raktáron
-13.000 Ft
Green Cell Elektromos kerékpár akkumulátor 36V 10.4Ah 374.4Wh E-Bike Pedelec Down Tube töltővel
Külső raktáron
-17.910 Ft
Green Cell Elektromos kerékpár akkumulátor 36V 11.6Ah 417Wh XLR 3 Pin
Raktáron
-4.979 Ft
Green Cell Elektromos kerékpár akkumulátor 24V 13Ah 312Wh Rear Rack E-Bike Pedelec
Külső raktáron
-13.300 Ft
