Green Cell Cube AGM VRLA IP54 12V 150Ah karbantartásmentes akkumulátor lakókocsikhoz, fotovoltaikához, napelemekhez, hajókhoz
Termékleírás és jellemzők
Műszaki adatok:
- Legmagasabb szintű biztonság – az IP54 tanúsítvány biztosítja a védelmet az akkumulátor veszélyes részeivel való érintkezés ellen, valamint garantálja a por- és vízállóságot
- Hosszú és biztonságos akkumulátor üzemidő – akár 5 év gond- és karbantartásmentes működés, függetlenül az akkumulátor használati körülményeitől
- AGM VRLA technológia – az elektrolit üvegszálas elválasztókban van lezárva, megszüntetve a szivárgás kockázatát, és lehetővé téve az akkumulátor bármilyen pozícióban történő működését elektrolit utántöltés nélkül
- Kiváló puffer- és ciklikus munkához – magas kisütési árammal és sokoldalúsággal bármilyen pozícióban működhet, az AGM Cube IP54 akkumulátor széles körű alkalmazást talál, különösen puffer- és ciklikus feladatokban
Paraméterek
| Befoglaló méret | 481x170x241mm |
| Feszültség | 12V |
| Feszültség | 12V |
| Gyártó | Green Cell |
| Kapacitás | 150 Ah |
| Raktár | Külső raktár |
| Termék kód | AGM12V150AH-J |
| Tömeg | 40800 g |
| Tervezett élettartam | 5 év |
Vélemények
Ismered, használtad? Írd meg véleményed!
Csatolt dokumentumok
Hasonló termékek
Greencell AGM VRLA 12V 135Ah karbantartásmentes akkumulátor hajókhoz, fotovoltaikus rendszerekhez, napelemekhez (341x173x287mm)
Már csak 3 db raktáron
-4.269 Ft
Green Cell CUBE AGM akkumulátor IP54 12V 90Ah VRLA Gél deep cycle mélyciklikus, robogó, kasza, csónak, traktor
Külső raktáron
-5.100 Ft
Greencell AGM VRLA 12V 120Ah karbantartásmentes akkumulátor hajókhoz, fotovoltaikus rendszerekhez, napelemekhez (173x406x233mm)
Raktáron
-30.510 Ft
Green Cell CUBE AGM akkumulátor IP54 12V 75Ah VRLA Gél deep cycle mélyciklikus, robogó, kasza, csónak, traktor
Raktáron
-6.100 Ft

