Green Cell Autós Inverter feszültségátalakító (feszültség növelő) 24V-ról 230V-ra 300W/600W
Termékleírás és jellemzők
Ha utazás közben hálózati feszültségről szeretnél eszközöket üzemeltetni, akkor egy inverterre lesz szükséged. Ennek segítségével a 24V-os feszültségből 230V-os feszültséget tudsz előállítani, így olyan eszközöket is tudsz majd használni a kocsidban/kamionodban amiknek hálózati feszültségre van szükségük. (pl.: laptop, hősugárzó, hűtő..stb)
Ha nem vagy benne biztos, hogy melyik típusú inverterre van szükséged, írd meg ügyfélszolgálatunknak e-mailben, hogy mire szeretnéd használni és segítünk a választásban.
Paraméterek
| Extra | Hűtés a Turbo Cooling ventilátorral |
| Feszültség | 24V |
| Gyártó | Green Cell |
| Hatásfok | 85% |
| Kimeneti frekvencia | 50Hz |
| Pillanatnyi teljesítmény | 600 W |
| Raktár | Külső raktár |
| Színuszhullám fajtája | Tiszta szinuszhullám |
| Tartozék | 1 x Csatlakozó kábel szivargyújtóhoz, 1x Csatlakozó kábel akkumulátorhoz |
| Termék kód | INV14 |
| Tömeg | 836 g |
