Green Cell Autós Inverter 12V-ról 230V-ra feszültségátalakító (feszültség növelő) 300W / 600W
Termékleírás és jellemzők
Termék kód: INV01DE
Paraméterek
| Extra | Hűtés a Turbo Cooling ventilátorral |
| Feszültség | 12V |
| Gyártó | Green Cell |
| Hatásfok | 85% |
| Kimeneti frekvencia | 50 Hz |
| Pillanatnyi teljesítmény | 600 W |
| Raktár | Központi raktár |
| Színuszhullám fajtája | Módosított szinuszhullám |
| Tartozék | 1 x Csatlakozó kábel szivargyújtóhoz |
| Termék kód | INV01DE |
| Tömeg | 648 g |
Vélemények
11 értékelés
Írja meg véleményét!
2026. 01. 16.
-
Gábor
Igazolt vásárlás
Nagyon jól vizsgázott remek választás volt! Csak ajánlani tudom.
2025. 03. 06.
-
Tóth Tamás
Igazolt vásárlás
Teljesen jó eddig, az egyel kisebb nekem nem vált be.
2024. 09. 01.
-
Benke Hunor István
Igazolt vásárlás
Nagyon jó termék!
2024. 08. 08.
-
Burai Béla
Igazolt vásárlás
Nagyon meg vagyok elégedve minden eddig rendelt termékre vonatkozóan!
2021. 06. 17.
-
Tilinger Balázs
Igazolt vásárlás
Rendben működik
2021. 06. 16.
-
Kiss Tibor
Igazolt vásárlás
Nagyon elégedett vagyok a termèkkel.
2021. 06. 15.
-
Zoli
Igazolt vásárlás
Amire nekem kell arra tökéletes!
2021. 03. 25.
-
Miklós
Igazolt vásárlás
Hozzászoktam a gyors szállításhoz csomagküldésnél, de ez most azon belül is nagyon gyors volt. Reggel 6 körül rendeltem és másnap délben átvettem az autós invertert a futártól. Mindemellett az inverter is nagyon jó.
2020. 12. 03.
-
Szakali Gábor
Igazolt vásárlás
Gyors feldolgozás, pontos követés, idáben teljesítés, minden korrekt-
2020. 10. 24.
-
Horváth Tamás
Tökéletesen működik arra amire szántam. Ráadásul a legjobb ár/érték arányú termék a piacon. +++
2020. 10. 16.
-
Farkas Dávid
Szuper !!!!
Hasonló termékek
Green Cell Autós Inverter feszültségátalakító 12V-ról 220V-ra (feszültség növelő) 1000W/2000W
Raktáron
-8.400 Ft
Green Cell Autós Inverter 12V-ról 230V-ra feszültségátalakító (feszültség növelő) 1500W
Raktáron
-2.014 Ft
Green Cell Autós Inverter 12V-ról 220V-ra feszültségátalakító (feszültség növelő) 2000W/4000W
Raktáron
-5.000 Ft
Green Cell PRO Autós Teljesítmény Inverter 12V-ról 230V-ra feszültségátalakító (feszültség növelő) 2000W / 4000W módosított szinusz
Már csak 1 db raktáron
-400 Ft
