Green Cell Autós feszültség átalakító 12V-ról 230V-ra 500W, tiszta szinuszhullám
Termékleírás és jellemzők
Termék kód: INV16
Paraméterek
| Extra | Hűtés a Turbo Cooling ventilátorral |
| Feszültség | 12V |
| Gyártó | Green Cell |
| Hatásfok | 90% |
| Kimeneti frekvencia | 50 Hz |
| Pillanatnyi teljesítmény | 1000 W |
| Raktár | Központi raktár |
| Színuszhullám fajtája | Tiszta szinuszhullám |
| Tartozék | 1x szivargyújtó csatlakozó kábel 1x csatlakozó kábel az akkumulátorhoz 2x biztosíték |
| Termék kód | INV16 |
Vélemények
11 értékelés
Írja meg véleményét!
2025. 07. 02.
-
Gyula
Igazolt vásárlás
Minden rendben ment !
2025. 01. 19.
-
Takács Márton
Igazolt vásárlás
Minden rendben volt !
2024. 12. 12.
-
Biri Zoltán
Igazolt vásárlás
Üvegház napalemes futéséhet nekem bevált,elegendő a teljesítmény amit lead
2024. 06. 02.
-
Vasas Attila
Igazolt vásárlás
Az eszköz kifogástalanul működik. Több is beépítésre került ebből a típusból nem tapasztaltam semmiben hibát.
2024. 05. 22.
-
Molnár Zoltán
Igazolt vásárlás
Nagyon elégedett vagyok a termékkel és a közel jövőben szeretnék még egy darabot venni belőle
2023. 10. 03.
-
Bojt Róbert
Igazolt vásárlás
Rugalmas, gyors segítőkész kiszolgálás.
2023. 07. 31.
-
rihárd
Igazolt vásárlás
Kiváló termék
2022. 07. 27.
-
OKU30
Igazolt vásárlás
Kiváló termék. Minden pont úgy történt, ahogy a honlap leírta. Hihetetlen gyorsan megjött az inverter és minden adminisztratív kelléke.
2022. 06. 01.
-
János
Igazolt vásárlás
A rendelés leadását követő 24 órán belül kézbe vehettem a terméket. Amely kifogástalanul működik.
2021. 08. 26.
-
Varsányi Balázs
Igazolt vásárlás
2020. 11. 05.
-
Levente Nemes
Igazolt vásárlás
Már a kicsomagolásnál is lehetett érezni, hogy jó minőségű termékről van szó. Autóban is tökéletesen lehet használni. Személy szerint nagyon elégedett vagyok vele, merem ajánlani bárkinek.
Hasonló termékek
Green Cell Autós áram átalakító 12V-ról 230V-ra 300W, tiszta szinuszhullám
Raktáron
-945 Ft
Green Cell Autós Teljesítmény Inverter 12V-ról 230V-ra feszültségátalakító (feszültség növelő, tiszta szinusz) 300W / 600W USB-vel
Már csak 1 db raktáron
-7.994 Ft
Green Cell Autós Inverter 12V-ról 230V-ra feszültségátalakító (feszültség növelő) 500W/1000W Tiszta szinuszhullámú, LCD Kijelzővel
Raktáron
-12.600 Ft
Green Cell Autós Inverter 12V-ról 230V-ra feszültségátalakító (feszültség növelő) 1500W Tiszta szinuszhullám
Raktáron
-3.615 Ft
Green Cell Autós Inverter 12V-ról 220V-ra feszültségátalakító (feszültség növelő) 2000W/4000W tiszta szinuszhullám
Raktáron
-17.600 Ft
Green Cell Autós Inverter 12V-ról 230V-ra feszültségátalakító (feszültség növelő) 2000W/4000W Tiszta szinuszhullámú, LCD Kijelzővel
Külső raktáron
-18.100 Ft
